Content is the king. Human is the hero.

Internettezczlowiek.pl - blog o psychologii, technologii i e-biznesie, w którym teksty oparte są na dowodach naukowych.

Ewa Dudek zdjęcie autorki bloga internettezczlowiek.pl

Zaryzykuję stwierdzenie, że gros biznesów nie zna swoich klientów.

Ci uważniejsi (czytaj: lepiej prosperujący) na podstawie analiz zachowań i opinii, starają się jedynie (aż?) przewidzieć jak użytkownicy zachowają się w przyszłości.

A gdybym udowodniła Ci, że możesz wiedzieć więcej i bardziej dopasowywać swoją ofertę do klienta, wychodząc jego potrzebom na przeciw?

Nazywam się Ewa Dudek i chcę Ci pokazać, jak wygląda internet z perspektywy użytkownika. Dlaczego? Bo technologia zaczyna się i kończy na człowieku, idzie w parze z emocjami, towarzyszy codzienności i ważnym wydarzeniom w jego życiu.

Ten blog powstał po to aby uzupełnić obraz użytkownika, który znajdujesz w raportach.

Poszukuję tu odpowiedzi na pytania dlaczego człowiek w internecie zachowuje się tak a nie inaczej j (i jaki ma to wpływ na biznes).

Potrzeba autonomii, relacji z innymi, poczucia kompetencji – to tylko wierzchołek góry lodowej kwestii, które mają ogromny wpływ na Twój biznes, a których do tej pory, być może, nawet nie brałeś/aś pod uwagę.

Włożyłam całe serce, aby ten blog obok serwowania wartościowych treści, również pięknie się prezentował. Otrzymujesz więc solidną dawkę łatwo przyswajalnej wiedzy oraz estetyczną formę uprzyjemniającą czytanie.

Ciekawi Cię skąd pomysł na taką tematykę bloga? Zapraszam do przeczytania mojej historii.